Säljkår

   
niklas_02

Niklas Olsson
Försäljningschef, Sverige
Mobiltelefon: 0709-224 977 
E-post: niklas@jape.se

Fredrik_till_communicator

Fredrik Wallin
Försäljning, norra Sverige
Mobiltelefon: 0702-201 774 
E-post: fredrik@jape.se

Onkel_Fester_till_communicator

Joakim Åsberg
Försäljning Mellansverige
Mobiltelefon: 0733-660 970
E-post: joakim@jape.se

Kaje_till_communicator

Kaje Rask
Försäljning
Mobiltelefon: 0763-072 356
E-post: kaje@jape.se

Mats_till_communicator

Mats Svensson
Försäljning, södra Sverige
Mobiltelefon: 0733-600 111
E-post: mats@jape.se

_H0A2646_till_webbsidan_800x800

Robert Taylor
Försäljning, västra Sverige
Mobiltelefon: 0735-443 914
E-post: robert@jape.se

     

Kontor

   
Claes_till_communicator

Claes af Klinteberg
VD – Order
Mobiltelefon: 0708-793 124
E-post: claes@jape.se

Peter_till_communicator

Peter Roos
Försäljning, utbildning
Mobiltelefon: 0708-793 127
E-post: peter@jape.se

Micke_till_communicator

Mikael Lundgren
Mekaniskt ventilerade golv
Mobiltelefon: 0708-794 651
E-post: mikael@jape.se

Pierre_till_communicator

Pierre af Klinteberg
Mekaniskt ventilerade golv, produktutveckling
Mobiltelefon: 0708-793 122
E-post: pierre@jape.se

Kenneth_till_communicatorKenneth Lind

Lager och produktion
Mobiltelefon: 0708-793 121
E-post: kenneth@jape.se

Lars_till_communicatorLars Gram

Ekonomi/administration
Mobiltelefon: 0708-793 126
E-post: lars@jape.se

Jack_till_communicator

Jack Hanzén
Marknadskoordinator
Mobiltelefon: 0766-444 733
E-post: jack@jape.se

Ninni_till_communicator

Ninni Carlsson
Ekonomiassistent
Mobiltelefon: 0737-470 137
E-post: ninni@jape.se

alexander_01

Alexander Werne
Ingenjör Kemiteknik
Mobiltelefon: 0726-440 835
E-post: alexander@jape.se

_H0A2669_till_webbsidan_800x800

Alf Green
Mekaniskt ventilerade golv
Mobiltelefon: 0451-744 223
E-post: alf@jape.se

   
       

Försäljare av annonser mm hänvisas till Impact Mediebyrå

Kontaktperson: Christian Wesonius

tel: 040-61 70 700

www.impactmedia.nu

christian@impactmedia.nu