Medarbetare

Säljare

Niklas Olsson Försäljningschef, Sverige Telefonnr: 0451-744 214 E-post: niklas@jape.se
Fredrik Wallin Försäljning, Norra Sverige Telefonnr: 0702-201 774 E-post: fredrik@jape.se
Joakim Åsberg Försäljning, Östra Sverige Telefonnr: 0733-660 970 E-post: joakim@jape.se
Robert Taylor Försäljning, Västra Sverige Telefonnr: 0735-443 914 E-post: robert@jape.se
Mats Svensson Försäljning, Södra Sverige Telefonnr: 0733-600 111 E-post: mats@jape.se

Kontor

Pia af Klinteberg VD Telefonnr: 0451-744 211 E-post: pia@jape.se
Claes af Klinteberg Produktions- och inköpschef Telefonnr: 0451-744 224 E-post: claes@jape.se
Alexander Werne Produktchef Telefonnr: 0451-744 213 E-post: alexander@jape.se
Pierre af Klinteberg Produktutveckling Telefonnr: 0451-744 222 E-post: pierre@jape.se
Peter Roos Teknisk support, utbildning Telefonnr: 0451-744 227 E-post: peter@jape.se
Ninni Carlsson Ekonomiassistent Telefonnr: 0451-744 225 E-post: ninni@jape.se
Lars Gram Ekonomi/admin. Telefonnr: 0451-744 226 E-post: lars@jape.se
Jack Hanzén Marknadskoordinator Telefonnr: 0451-744 216 E-post: jack@jape.se

Lager

Kenneth Lind Lager och produktion Telefonnr: 0451-744 221 E-post: kenneth@jape.se
Valter Kek Lager och produktion Telefonnr: 0451-898 77 E-post: valter@jape.se
Emil Gram Lager och produktion Telefonnr: 0451-898 77 E-post: emil@jape.se
  • Antal artiklar: {{ cart.count }} st
  • Totalt: {{ cart.formattedTotalWithDiscount }}
Gå till kassan